واحد بازرگانی:

واحد بازرگانی شرکت کیهان دارو از دو بخش بازرگانی خارجی و داخلی (تدارکات) تشکیل شده است.

هدف اصلی واحد بازرگانی توجه ویژه به کیفیت اقلام مورد نیاز و نیز شناسایی معتبر و خوشنام ترین شرکت های سازنده مواد اولیه می باشد.

در واقع واحد بازرگانی، مواد اولیه مورد نیاز مانند مواد موثره ، جانبی و اقلام بسته بندی را از طریق شرکت های معتبری که دارای استاندارد های جهانی بوده و اصول GMP را رعایت می کنند تامین می نماید.

بازار یابی :

مهمترین هدف واحد بازاریابی شرکت دارویی کیهان دارو ، معرفی برند آن به عنوان یک شرکت پیشرو با سابقه و تجربه در زمینه تولید انواع محصولات دارویی مورد نیاز کشور با کیفیت برتر می باشد. این واحد تلاش دارد با بررسی و تحلیل بازار داخلی و خارجی، شناخت عملکرد رقبا و معرفی دقیق و علمی کلیه محصولات و برقراری ارتباط مداوم و موثر با گروههای مختلف پزشکی به درک بیشتری از خواسته های مشتریان رسیده و  نیاز مشتریان را برآورده سازد و از  طریق رضایت مندی مشتریان موجب رشد روز افزون بازار محصولات خود شود.

واحد فروش شرکت داروسازی کیهان دارو در جهت دستیابی به اهداف استراتژیک سازمان از جمله ارتقای رضایت مندی مشتریان، از طریق ارتباط و تعامل متقابل با برترین شرکت های توزیع دارو در کشور با استفاده از نیروی متخصص و مجرب در جهت ارتقای سلامت جامعه گام برمی دارد.

صادرات:

با توجه به حجم مبادلات در بازارهای بین المللی محصولات و نیازهای کشورهای منطقه و با توجه به زیرساخت های لازم جهت صادرات ، شرکت کیهان دارو مبادرت به بازاریابی بین المللی نموده و سعی در شناساندن کیفیت و برتری های صنعت داروسازی ایران در سایر کشورها را دارد. در حال حاضر شرکت کیهان دارو، داروهای خود را به کشورهای همسایه صادر می کند .